Über uns

Wer sind wir?

Intervlag is een producent van vlaggen en peesdoeken voor wederverkopers. Met onze eigen productie bewijzen we dat vlaggen in Nederland kunnen worden geproduceerd en zijn we ervan overtuigd dat ze niet hoeven te worden geproduceerd in de lagelonenlanden.

Na de oprichting in 2010, heeft Intervlag nog steeds de ambitie om dé specialist te zijn op het gebied van vlaggen en peesdoeken. Met bijna 30 medewerkers werken we elke dag hard om onze partners de best mogelijke service te bieden. We doen dit met veel kennis, enthousiasme en een gezonde Rotterdamse mentaliteit.

Was sind unsere Vorteile?

Simpel gezegd staan wij voor service en snelle levertijden

Service is natuurlijk voor iedereen anders. Wij bedoelen daarmee dat we graag meedenken bij de verkoop naar de klant, je persoonlijk leren kennen en er voor zorgen dat het bestelproces makkelijk verloopt. 

Snelle levertijden wil bij ons zeggen dat je het binnen een dag kunt krijgen. Het regulieren traject heeft een levertijd van 3 dagen. 

Die Leute die es für sie möglich machen

Steven Bos
Jenny Verheij
Mick van Leeuwen
Nick van Gelder nick@intervlag.nl
Anna Sinnige anna@intervlag.nl
Massa Tayara
Robbert van der Eem robbert@intervlag.nl
Glenn Godvliet glenn@intervlag.nl

Teamleader sales

Tim Schoonheijm tim@intervlag.nl
Michael van den Bos michael@intervlag.nl
Iris van Vlaardingen iris@intervlag.nl
Luc Louwman
Tim Bouwman
Julien Tol
Alex Kop Jansen
Stefania Olteanu
Natasha Flanegin
Katja Aleksyeyeva
Natallia Hancharova
Marina van der Hart
Maria Tsoumpa